Ορισμός διαιτητών - παρατηρητών - ιατρών 8-9/2/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ  8-2-2020  ΩΡΑ  10:30  (Κ-16)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΙΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ Β.- ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ            

ΛΥΓΙΑΣ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ.              

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΡΗ

ΚΑΤΟΧΗΣ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΓΚΙΑΦΗΣ - ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ - ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ Γ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ           

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  8-1-2020  ΩΡΑ  15:00

ΓΟΥΡΙΑΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ   ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ ΜΙΧ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ        

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ      

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ    ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ- ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ ΧΡ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ  - ΡΟΔΑΤΟΣ              

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ- ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ- ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι.      

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.           

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  9-2-2020   ΩΡΑ  10:30 (Κ-14)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ.              

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΡΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  9-2-2020   ΩΡΑ  10:30 (Κ-16)

ΦΥΤΕΙΩΝ   ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ       

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  9-2-2020  ΩΡΑ  11:00  (Κ-16)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. -ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ      

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΕΥΝΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ - ΚΕΦΑΛΗΣ     

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΕΜΙΛΕΩΝ   ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.     

ΙΑΤΡΟΣ: ΜΠΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  9-2-2020  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ.- ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ   ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ 

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ   ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ    ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

   

   

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr