ΕΠΣ Αιτ/νιας: Ορισμός αγώνων 03-25/02/2024

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων από  03/02/2024 έως  25/2/2024, το οποίο έχει την έγκριση της διοργανώτριας Αρχής (Ε.Π.Σ.ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ).

ΣΑΒΒΑΤΟ  3-2-2024  ΩΡΑ  10:00 (Κ-14)

ΡΗΓΑΝΑ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ | ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  3-2-2024  ΩΡΑ  10:00 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ | ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  3-2-2024  ΩΡΑ  10:30 (Κ-16)

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  3-2-2024  ΩΡΑ  12:15 (Κ-14)

ΡΗΓΑΝΑ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΛΟΥΤΡΟΥ | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ | ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ | ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Λ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ | ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΞΕΔΡΩΝ)

ΑΣΤΑΚΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ | ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  4-2-2024  ΩΡΑ  10:00  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  4-2-2024  ΩΡΑ  10:30 (Κ-14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-2-2024  ΩΡΑ  11:00   (Κ-16)

ΑΣΤΑΚΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΑΤΛΑΝΤΩΝ | ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  4-2-2024  ΩΡΑ  11:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ | ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  4-2-2024  ΩΡΑ  11:30 (Κ-16)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ | ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  4-2-2024  ΩΡΑ  12:15 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ | ΓΣ ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  4-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ | ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ | ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΡΙΓΑΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ β’ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1949

ΤΕΤΑΡΤΗ  7-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

————————————————

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  10:00  (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  11:30  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ | ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ | ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ | ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  12:15  (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΛΕΠΕΝΟΥΣ | ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  15:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΡΗΓΑΝΑ | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ | ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ β’ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  ΩΡΑ  10:00  (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  11:00  (Κ-16)

ΡΗΓΑΝΑ | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  11:00

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ | ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1949 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  ΩΡΑ  12:15  (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ | ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  ΩΡΑ  14:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΝΗΣ | ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ | ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΣΤΑΝΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

————————————————

ΣΑΒΒΑΤΟ  17-2-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  17-2-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΓΣ ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΥΓΙΑΣ | ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ | ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ  17-2-2024  ΩΡΑ  11:00  (Κ-16)

ΑΣΤΑΚΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΕΜΙΛΕΩΝ | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  17-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ | ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΞΕΔΡΩΝ)

ΓΑΒΑΛΟΥΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ

ΡΗΓΑΝΑ | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ | ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  18-2-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΟΥ 3

ΑΤΛΑΝΤΩΝ | ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  18-2-2024  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΝΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΧΡ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΡΙΓΑΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  β’

ΚΥΡΙΑΚΗ  18-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ | ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

————————————————

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-2-2024  ΩΡΑ  10:00  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ | ΓΣ ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-2-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-16)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ | ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-2-2024  ΩΡΑ  11:30  (Κ-16)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ | ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-2-2024  ΩΡΑ  12:15  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ | ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ | ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ | ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ | ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-2-2024  ΩΡΑ  11:00  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ | ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-2-2024  ΩΡΑ  11:00

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ | ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1949

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-2-2024  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΛΥΓΙΑΣ | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ | ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ | ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ | ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

           

           

 

Τελευταια νεα

206566108_354138129613434_5527102628270478928_n.jpg

logo blue

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ 

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr