Ορισμός αγώνων 10-11/2/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2018  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2018  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2018  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-2-2018  ΩΡΑ  15:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ    ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ   10-2-2018   ΩΡΑ  15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ    ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ    ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ  ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ    ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΜΠΟΥΚΑΣ   ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-2-2017  ΩΡΑ  18:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2018  ΩΡΑ  10:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΓΟΥΡΙΑΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ   ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2018  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-2-2018  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ    ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ    ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ   ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ    ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ   ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ   ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

 

        

 

                             

Τελευταια νεα

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr