Εμβόλιμη η 23η αγωνιστική της Α κατηγορίας.. αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων 6-10/2

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΛΠΙΔΩΝ  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΡΗΓΑΝΑ    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ   ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΕΜΙΛΕΩΝ    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  12:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  15:00

ΔΟΚΙΜΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ   ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΜΥΤΙΚΑ    ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ   ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ     ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-2-2016  ΩΡΑ  11:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-2-2016  ΩΡΑ  15:00

ΘΕΡΜΟΥ    ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ   ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ    ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ    ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ   ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ   ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ  ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ   ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ   ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ   ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ    ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ   ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  10-2-2016  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

 

      

 

 

Τελευταια νεα

    

    

    

    

Επικοινωνία μαζί μας

Contact Us

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Website: http://www.aitosports.gr